Vyhraj
3× sadu Barum Polaris 5,
alebo 350 € späť

Súťaž

O čo sa hrá?

Barum Polaris 5

V rámci súťaže si môžete zahrať o tri sady novej generácie pneumatík Barum Polaris 5. Ak ste už zakúpili akejkoľvek pneumatiky značky Barum po 1.9.2019, vyplatíme Vám ich hodnotu do sumy 350 € späť.

Polaris 5 ponúka úplne nový dizajn bočnice, ktorý reprezentuje základné hodnoty značky Barum: odolnosť, dostupnosť a racionalitu. Ponúka pritom vyvážené jazdné vlastnosti na všetkých typoch povrchov. Navyše sa vďaka jej robustnosti už nemusíte obávať jej poškodenia, ani pri kontakte s obrubníkom.

icovynikajúca trakcia na snehu
icobezpečná jazda na mokrých cestách
icoviac komfortu pre pohodovú jazdu
pneu

O značke Barum

Barum, ako značka skupiny Continental, sa dnes radí medzi popredných európskych lídrov vo vývoji a výrobe pneumatík.

retro Barum

Príbeh tejto tradičnej českej značky pneumatík sa začal písať dávno predtým, než bola samotná značka registrovaná. Tradícia výroby pneumatík v Zlíne a okolí je veľmi pestrá. Prvé nákladné plášte tu nechal už v roku 1932 vylisovať známy priemyselník Tomáš Baťa. Veľmi rýchlo nasledovali aj osobné plášte a Baťova spoločnosť dokázala v niekoľkých rokoch zmeniť pomery na československom trhu s pneumatikami.

Vzhľadom na význam Baťových závodov sa spoločnosť Baťa stala po vojne aj prvým majiteľom značky Barum. Baťove závody ale boli vzápätí premenované na Svit a gumárenská výroba bola následne vyčlenená do podniku Rudý október. Za socializmu sa do výrobného programu postupne zaviedli bezdušové a neskôr tiež radiálne plášte.

Ale späť k značke Barum, ktorá bola registrovaná 22. apríla 1948. Za 71 rokov tieto pneumatiky na ceste pomohli nejednému vodičovi v ťažkých chvíľach. A milióny vodičov doviezli šťastne až do cieľa!

Dodnes je Barum oslavovaný pre svoju kvalitu za priaznivú cenu. Spoločnosti v tom pomohla predovšetkým fúzia s nemeckým Continentalom v roku 1993. Barum tak nie sú len pneumatiky - je to pocit bezpečia, záruka kvality a neustále inovácie.

retro Barum

Pravidla súťaže

Pre zaradenie do zlosovania, prosím, postupujte nasledovne:

1
Odpovedzte správne na zadanú súťažnú otázku.
2
Vyplňte svoje registračné údaje.

Výhercovia súťaže

Petr Houška
Petr Klee
Jiří Šindelka

Výherci budou kontaktováni emailem.

Bezpečie za každej situácie.
Objavte radosť z každého ďalšieho kilometra.
Barum Polaris 5
Polaris 5 na webu barum.sk