Je čas prezuť
na BARUM...
Vyhraj hodinky PRIM z unikátnej edície Barum v hodnote 350 €.
Súťažíme od 24. 9. do 30. 11. 2018.
Každý týždeň losujeme 7 výhercov hodiniek v hodnote 350 €.

Výherca

Kliknutím na jednotlivé termíny sa vám zobrazí výhercu. Žrebovanie sa koná vždy v pondelok.

Výherci hodinek PRIM

Boris Benčurík

Jozef Makúch

Alexander Kalinin

Juraj Vrana

Leonard Bučko

Martin Chvostaľ

Miroslav Wišpel

Robert Buday

Matej Kovac

Milan Cseri

Petra Endrychová

Gabriel Szöcs

Výherci hodinek PRIM

Marian Popovec (Bratislava)

Miroslav Priščák (Zvolen)

Martin Oravec (Lubela)

Adriana Capková (Krásno nad Kysucou)

Výherci hodinek PRIM

Martin Rosipal (Handlová)

Michal Petrik (Sliač)

Ľubomír Lomnicky (Ráztočno)

Libor Žáčik (Martin)

Adriána Ferková (Ľubotice)

Peter Urban (Zvolen)

Marian Huba (Čadca)

Simona Sopkova (Župčany)

Výherci hodinek PRIM

Peter Vojtek (Hnúšťa)

Matúš Tittel (Trnava)

Maria Mikundova (Žilina)

Lucia Domaracká (Nitra)

Ján Jaroš (Žilina)

Výherci hodinek PRIM

Ján Kristeľ (Dobrá Niva)

Maroš Krajčík (Prievidza)

Zoltan Šimko (Sládkovičovo)

Miroslav Kvaska (Svidník)

Michal Šamaj (Žilina)

Stanislav Seman (Hendrichovce)

Výherci hodinek PRIM

Tomáš Peržeľ (Vranov nad Topľou)

Vlado Beňo (Bratislava)

Daniel Križ (Bardejov)

Michal Debnarik (Liptovská Štiavnica)

Ján Macko (Bratislava)

Miroslav Polacký (Púchov)

Ján Jaroš (Svrčinovec)

Výherci hodinek PRIM

Ladislav Schmidt (Tehla)

Miroslav Galko (Trenčianska Tepľá)

Martin Baláž (Malženice)

Slavomír Valo (Žitavany)

Andrea Smolková (Spišská Nová Ves)

Vladimír Žofčák (Šarišské Michaľany)

Luboš Lulek (Kysucké Nové Mesto)

Ivana Jurišová (Trenčín)

Výherci hodinek PRIM

Marek Debnar (Bernolákovo)

Miroslav Martinec (Svit)

Matej Nátny (Martin)

Monika Števková (Levice)

Miroslav Ondášek (Púchov)

Vladimír Korenko (Švabovce)

Vladimír Tomašov (Kluknava)

Výherci hodinek PRIM

Juraj Kršiak (Martin)

Ĺubomír Lazor (Prešov)

Nikola Mináriková (Žilina)

Patrik Kostár (Bardejov)

Matej Vrábel (Púchov-Horné Kočkovce)

Radovan Ragan (Humenné)

Miroslava Sadecká (Púchov-Horné Kočkovce)

Peter Knap (Svinia)

Výherci hodinek PRIM

Ján Beljak (Zvolen)

Ján Jurík (Miňovce)

Martin Štefánik (Vráble)

Michal Trojčák (Teplička nad Váhom)

Peter Macko (Košice)